post

پشتیبانی ۲۴ ساعته

یکی از مهم‌ترین مسائلی که گروه ما به آن توجه می‌کند، مساله‌ی «پشتیبانی فنی» از سایت شما پس از راه‌اندازی‌ست. کارشناسان ما پس از راه‌اندازی وب‌سایت، شما را رها نمی‌کنند! شما می‌توانید در هر زمان با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما به طور شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی و رفع مشکلات فنی شما هستیم!

post

شبکه‌های اجتماعی

این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی به یک امر فراگیر در میان ایرانیان بدل شده است. گروه ما پس از راه‌اندازی سایت شما، نه تنها به طراحی و راه‌اندازی حساب‌های کاربری مرتبط با سایت شما در شبکه‌های اجتماعی می‌پردازد، بلکه طی یک توافق دو طرفه، تلاش می‌کند محصولات و یا تولیدات شخصی شما را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کند.

post

بازاریابی آنلاین

تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است. تیم ما تلاش می‌کند که برای سایت شما از روش‌های مختلف همچون «بازاریابی ایمیلی»، «ایجاد کلوب مشتریان»، «درج آگهی تبلیغاتی در آگهی نامه‌های اینترنتی»، «استفاده از دامنه‌های مفید» و «ایجاد نمایشگاه الکترونیکی» تا حد امکان برای شما بازاریابی کند.

post

آنالیز وب‌سایت

بی شک راه‌اندازی وب‌سایت شما (چه شخصی و چه شرکتی) قدم نخست برای مراحل بعدی هدف‌های شماست. ما پس از راه‌اندازی سایت شما، با استفاده از قوی‌ترین سیستم‌ها همچون گوگل آنالیتیک، به طور ماهانه سایت شما را بررسی، و گستره وسیعی از اطلاعات بازدید از سایت شما را در اختیارتان قرار می‌دهیم.